Sobota
03.12.
Šípková Růženka
11.00 Izrael - Jeruzalém
Train Theatre
  • 6+
Sobota
03.12.
Šípková Růženka
12.30 Izrael - Jeruzalém
Train Theatre
  • 6+
Neděle
04.12.
Do hajan!
15.00 Varnsdorf
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Neděle
11.12.
O bílé lani
15.00 Jihlava
Horácké divadlo
  • 8+
Pondělí
12.12.
Antigona
10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Pondělí
12.12.
Antigona
15.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Pondělí
12.12.
Antigona
19.30 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Úterý
13.12.
Antigona
10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Neděle
18.12.
Vyšla hvězda nad Betlémem
15.00 Prostějov
Městské divadlo
  • 6+
Pondělí
19.12.
Vyšla hvězda nad Betlémem
9.00 Prostějov
Městské divadlo
  • 6+
Pondělí
19.12.
Vyšla hvězda nad Betlémem
11.00 Prostějov
Městské divadlo
  • 6+
Pátek
13.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
  • PŘEDPREMIÉRA
Pátek
13.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
18.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
  • PREMIÉRA
Sobota
14.01.
Expedice: Má láska!
17.00 Praha
Divadlo v Dlouhé - Festival 13+
  • 9+
Neděle
15.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
14.30 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Neděle
15.01.
Do hajan!
15.00 Pardubice
Východočeské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Pondělí
16.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Pondělí
16.01.
Do hajan!
8.30 Pardubice
Východočeské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Pondělí
16.01.
Do hajan!
17.00 Pardubice
Východočeské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Úterý
17.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
10.30 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Úterý
17.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
14.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Středa
18.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
9.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Středa
18.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
11.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Čtvrtek
19.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Pátek
20.01.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: / Zapísaný spolok slovenských a českých bábkarov uvádza:
10.30 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Čtvrtek
26.01.
Antigona
10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Čtvrtek
26.01.
Antigona
15.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Čtvrtek
26.01.
Antigona
19.30 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Pátek
27.01.
Antigona
10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Neděle
29.01.
O zlaté rybce
16.00 Červený Kostelec
Městské kulturní centrum
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Nákupní košík
Košík je prázdný!
Pokračovat v nákupu