Základní a mateřské školy, jejich žáky a učitele známe a chápeme jako jednoho z našich nejčastějších a tím i klíčových diváků. Proto se snažíme věnovat maximální péči spokojenosti každé školní třídy nebo výpravy, která do našeho divadla nalezne cestu. Dosud jsme jim nabízeli „pouze“ návštěvu divadelního představení, což se zásadně mění s otevření Labyrintu Divadla Drak – vedle návštěvy samotného představení přibyla možnost prohlídky Labyrintu loutek a účasti na kreativních dílnách v naší divadelní „laboratoři“. V sekci Labyrint se dozvíte vše o možnostech návštěvy v Labyrintu Divadla Drak, v sekci Repertoár na Vás čekají informace o představeních, na nichž Vás rádi uvítáme a sekce Program nabízí konkrétní termíny jejich konání.

Pro jakékoliv dotazy a taktéž pro sjednání návštěvy u nás je Vám k dispozici Adam Trejbal, tel. +420 734 655 157, e-mail obchodni@draktheatre.cz.

Protože chceme neustále zlepšovat naše služby směrem k Vaší plné spokojenosti, rádi bychom Vás touto cestou požádali o náměty a připomínky k nabídce pro školní kolektivy. Na mail info@draktheatre.cz můžete směřovat Vaše postřehy a reflexe z návštěv u nás, stejně tak jako tipy na případná zlepšení.

Věříme, že společně se nám podaří dopřát dětem jedinečný zážitek z návštěvy v divadelním světě!