Thursday
06.10.
A do třetice všeho… 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Friday
07.10.
A do třetice všeho… 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Saturday
08.10.
10.00 - 17.00
Saturday
08.10.
A do třetice všeho… 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Saturday
08.10.
10.00 - 17.00
Tuesday
11.10.
Bílý tesák 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
12.10.
Bílý tesák 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Saturday
15.10.
Bílý tesák 16.00
Hlavní scéna
  • 9+
Sunday
16.10.
NEDĚLÁNÍ / Za zvuků hudby 14.00
  • 5+
Tuesday
18.10.
Antigona 9.00
Hlavní scéna
  • 13+
Tuesday
18.10.
Antigona 19.00
Hlavní scéna
  • 13+
Wednesday
19.10.
Antigona 9.00
Hlavní scéna
  • 13+
Thursday
20.10.
Ondřej Fencl a Hromosvod 19.00
Hlavní scéna
Saturday
22.10.
Do hajan! 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Monday
24.10.
Do hajan! 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Wednesday
26.10.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Saturday
29.10.
Šípková Růženka 16.00
Hlavní scéna
  • 6+
Monday
31.10.
Šípková Růženka 8.30
Hlavní scéna
  • 6+
Monday
31.10.
Šípková Růženka 10.30
Hlavní scéna
  • 6+
Wednesday
02.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Thursday
03.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Thursday
03.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 11.00
Hlavní scéna
  • 9+
Saturday
05.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 16.00
Hlavní scéna
  • 9+
Tuesday
08.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Wednesday
09.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Wednesday
09.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Thursday
10.11.
R.U.R. 2.0 19.00
Studio
  • 9+
Friday
11.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Saturday
12.11.
Slož si 16.00
Studio
  • 3+
Sunday
13.11.
Dračtení 13.00 - 18.00
Monday
14.11.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Monday
14.11.
Slož si 10.00
Studio
  • 3+
Tuesday
15.11.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Tuesday
15.11.
Dodo 18.00
Hlavní scéna
  • 5+
Wednesday
16.11.
Dodo 9.00
Hlavní scéna
  • 5+
Wednesday
16.11.
Dodo 10:30
Hlavní scéna
  • 5+
Thursday
17.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 18.00
Studio
  • 9+
Friday
18.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 9.00
Studio
  • 9+
Saturday
19.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 16.00
Studio
  • 9+
Saturday
19.11.
Noc divadel 2022 18.00
Hlavní scéna
Wednesday
23.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Thursday
24.11.
O zlaté rybce 10.00
Hlavní scéna
  • 3+
Friday
25.11.
O zlaté rybce 8.30
Hlavní scéna
  • 3+
Friday
25.11.
O zlaté rybce 10.00
Hlavní scéna
  • 3+
Saturday
26.11.
O zlaté rybce 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Sunday
27.11.
Cesta do Vánoc 15.00
Hlavní scéna
  • 5+
Tuesday
29.11.
Antigona 8.30
Hlavní scéna
  • 13+
Tuesday
29.11.
Antigona 11.00
Hlavní scéna
  • 13+
Wednesday
30.11.
Do hajan! 10.30
Hlavní scéna
  • 3+
Wednesday
30.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping