Tuesday
24.05.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Tuesday
24.05.
Slož si 10.00
Studio
  • 3+
Wednesday
25.05.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Wednesday
25.05.
Хто живе у Пряниковому будиночку / KDO ŽIJE V PERNÍKOVÉ CHALOUPCE? 16.00
Thursday
26.05.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Thursday
26.05.
Slož si 10.00
Studio
  • 3+
Thursday
26.05.
Лялька на мотузочках / LOUTKA NA PROVÁZKU 16.00
Saturday
28.05.
10.00 - 17.00
Saturday
28.05.
10.00 - 17.00
Saturday
28.05.
10.00 - 17.00
Saturday
28.05.
10.00 - 17.00
Wednesday
01.06.
Ronja, dcera loupežníka 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
01.06.
Hm… pro hodně malé i hodně velké 18.00
Studio
Thursday
02.06.
Ronja, dcera loupežníka 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Friday
03.06.
Ronja, dcera loupežníka 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Friday
03.06.
Muzejní noc 2022 18.00 - 24.00
Saturday
04.06.
10.00 - 17.00
Saturday
04.06.
10.00 - 17.00
Saturday
04.06.
10.00 - 17.00
Saturday
04.06.
10.00 - 17.00
Wednesday
08.06.
Expedice: Má láska! 8.30
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
08.06.
Expedice: Má láska! 10.00
Hlavní scéna
  • 9+
Thursday
09.06.
Expedice: Má láska! 8.30
Hlavní scéna
  • 9+
Saturday
11.06.
10.00 - 17.00
Saturday
11.06.
10.00 - 17.00
Saturday
11.06.
10.00 - 17.00
Saturday
11.06.
10.00 - 17.00
Monday
13.06.
Bílý tesák 8.30
Hlavní scéna
  • 9+
Monday
13.06.
Bílý tesák 10.30
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
15.06.
Do hajan! 8.30
Hlavní scéna
  • 3+
Wednesday
15.06.
Do hajan! 10.30
Hlavní scéna
  • 3+
Thursday
16.06.
Šípková Růženka 8.30
Hlavní scéna
  • 6+
Thursday
16.06.
Šípková Růženka 10.00
Hlavní scéna
  • 6+
Thursday
16.06.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Friday
17.06.
Šípková Růženka 8.30
Hlavní scéna
  • 6+
Friday
17.06.
Šípková Růženka 10.00
Hlavní scéna
  • 6+
Saturday
18.06.
10.00 - 17.00
Saturday
18.06.
10.00 - 17.00
Saturday
18.06.
10.00 - 17.00
Saturday
18.06.
10.00 - 17.00
Monday
20.06.
Poslední trik Georgese Mélièse 10.30
Hlavní scéna
  • 9+
Tuesday
21.06.
Poslední trik Georgese Mélièse 8.30
Hlavní scéna
  • 9+
Tuesday
21.06.
Poslední trik Georgese Mélièse 10.30
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
22.06.
Expedice: Má láska! 8.30
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
22.06.
Expedice: Má láska! 10.00
Hlavní scéna
  • 9+
Wednesday
22.06.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Thursday
23.06.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Thursday
23.06.
Slož si 10.00
Studio
  • 3+
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Hlavní scéna
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Studio
Friday
24.06.
REGIONY MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ FESTIVAL HRADEC KRÁLOVÉ
Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping