Čtvrtek
06.10.
A do třetice všeho… 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Pátek
07.10.
A do třetice všeho… 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Sobota
08.10.
10.00 - 17.00
Sobota
08.10.
A do třetice všeho… 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Sobota
08.10.
10.00 - 17.00
Úterý
11.10.
Bílý tesák 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Středa
12.10.
Bílý tesák 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Sobota
15.10.
Bílý tesák 16.00
Hlavní scéna
  • 9+
Neděle
16.10.
NEDĚLÁNÍ / Za zvuků hudby 14.00
  • 5+
Úterý
18.10.
Antigona 9.00
Hlavní scéna
  • 13+
Úterý
18.10.
Antigona 19.00
Hlavní scéna
  • 13+
Středa
19.10.
Antigona 9.00
Hlavní scéna
  • 13+
Čtvrtek
20.10.
Ondřej Fencl a Hromosvod 19.00
Hlavní scéna
Sobota
22.10.
Do hajan! 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Pondělí
24.10.
Do hajan! 9.00
Hlavní scéna
  • 3+
Středa
26.10.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Sobota
29.10.
Šípková Růženka 16.00
Hlavní scéna
  • 6+
Pondělí
31.10.
Šípková Růženka 8.30
Hlavní scéna
  • 6+
Pondělí
31.10.
Šípková Růženka 10.30
Hlavní scéna
  • 6+
Středa
02.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Čtvrtek
03.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 9.00
Hlavní scéna
  • 9+
Čtvrtek
03.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 11.00
Hlavní scéna
  • 9+
Sobota
05.11.
Poslední trik Georgese Mélièse 16.00
Hlavní scéna
  • 9+
Úterý
08.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Středa
09.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Středa
09.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Čtvrtek
10.11.
R.U.R. 2.0 19.00
Studio
  • 9+
Pátek
11.11.
R.U.R. 2.0 9.00
Studio
  • 9+
Sobota
12.11.
Slož si 16.00
Studio
  • 3+
Neděle
13.11.
Dračtení 13.00 - 18.00
Pondělí
14.11.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Pondělí
14.11.
Slož si 10.00
Studio
  • 3+
Úterý
15.11.
Slož si 8.30
Studio
  • 3+
Úterý
15.11.
Dodo 18.00
Hlavní scéna
  • 5+
Středa
16.11.
Dodo 9.00
Hlavní scéna
  • 5+
Středa
16.11.
Dodo 10:30
Hlavní scéna
  • 5+
Čtvrtek
17.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 18.00
Studio
  • 9+
Pátek
18.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 9.00
Studio
  • 9+
Sobota
19.11.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 16.00
Studio
  • 9+
Sobota
19.11.
Noc divadel 2022 18.00
Hlavní scéna
Středa
23.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Čtvrtek
24.11.
O zlaté rybce 10.00
Hlavní scéna
  • 3+
Pátek
25.11.
O zlaté rybce 8.30
Hlavní scéna
  • 3+
Pátek
25.11.
O zlaté rybce 10.00
Hlavní scéna
  • 3+
Sobota
26.11.
O zlaté rybce 16.00
Hlavní scéna
  • 3+
Neděle
27.11.
Cesta do Vánoc 15.00
Hlavní scéna
  • 5+
Úterý
29.11.
Antigona 8.30
Hlavní scéna
  • 13+
Úterý
29.11.
Antigona 11.00
Hlavní scéna
  • 13+
Středa
30.11.
Do hajan! 10.30
Hlavní scéna
  • 3+
Středa
30.11.
Vítání občánků 14.00
Hlavní scéna
Nákupní košík
Košík je prázdný!
Pokračovat v nákupu