Pondělí
06.02.
Expedice: Má láska! 9.00 Dvůr Králové nad Labem
Hankův dům
  • 9+
Pondělí
06.02.
Expedice: Má láska! 11.00 Dvůr Králové nad Labem
Hankův dům
  • 9+
Neděle
12.02.
O zlaté rybce 15.00 Český Krumlov
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Pondělí
13.02.
Expedice: Má láska! 18.00 Mladá Boleslav
Městské divadlo
  • 9+
Pondělí
13.02.
O zlaté rybce 8.30 Český Krumlov
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Pondělí
13.02.
O zlaté rybce 10.30 Český Krumlov
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Úterý
14.02.
O zlaté rybce 8.40 Semily
KC Golf
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Úterý
14.02.
O zlaté rybce 10.30 Semily
KC Golf
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Sobota
18.02.
O zlaté rybce 14.30 Praha
Divadlo v Celetné
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Neděle
19.02.
O zlaté rybce 15.00 Žďár nad Sázavou
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Úterý
28.02.
Šípková Růženka 9.00 Dvůr Králové nad Labem
Hankův dům
  • 6+
Úterý
28.02.
Šípková Růženka 10:30 Dvůr Králové nad Labem
Hankův dům
  • 6+
Čtvrtek
02.03.
ZEĎ aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou 10.00 Malovice
Švestkový dvůr
  • 9+
Úterý
07.03.
Šípková Růženka 8.30 Česká Lípa
KD Crystal
  • 6+
Úterý
07.03.
Šípková Růženka 10.00 Česká Lípa
KD Crystal
  • 6+
Čtvrtek
09.03.
Antigona 10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Čtvrtek
09.03.
Antigona 15.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Čtvrtek
09.03.
Antigona 19.30 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Pátek
10.03.
Antigona 10.00 Praha
Divadlo Komedie
  • 13+
  • ZŠ/SŠ
Neděle
12.03.
Šípková Růženka 15.00 České Budějovice
Malé divadlo
  • 6+
Úterý
21.03.
Do hajan! 8.30 Nový Jičín
Beskydské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Úterý
21.03.
Do hajan! 10.30 Nový Jičín
Beskydské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Středa
22.03.
Do hajan! 9.00 Prostějov
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Středa
22.03.
Do hajan! 11.00 Prostějov
Městské divadlo
  • 3+
  • MŠ/ZŠ
Neděle
26.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 14.30 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Pondělí
27.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Úterý
28.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Středa
29.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Středa
29.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 14.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Čtvrtek
30.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 10.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Pátek
31.03.
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník 9.00 Bratislava
Bratislavské bábkové divadlo
  • 10+
Nákupní košík
Košík je prázdný!
Pokračovat v nákupu