Aktuality

Co se děje v Draku? Už zase hrajeme pro plný sál!

Podle včerejšího vyjádření vlády se od 8. 6. 2020 mění původní nařízení pro pořádání kulturních akcí. Protože už i my můžeme hrát pro plnou kapacitu hlediště, jsou zbývající lístky na jednotlivá červnová představení  již v prodeji.
Těšíme se na Vás v Draku!

Zveme Vás na výstavu!

12. 5. 2020 se opět otevře Labyrint Divadla Drak pro veřejnost a my Vás spolu s autory zveme na výstavu A neříkej to ve škole…, kterou najdete do listopadu 2020 v druhém patře budovy Labyrintu. Připravili jsme pro Vás malou video pozvánku.

Divadlo DOMA

Taky sedíš doma? A už ti chybí divadlo? Našim lektorkám Janě a Báře rozhodně ano. Ale nenechaly to jen tak a vytvořily pro vás videoseriál Divadlo DOMA. Ve třech dílech vás provedou procesem tvorby domácího divadelního představení, při kterém nepotřebujeme nic jiného než jen vlastní fantazii! Tak pojďme na to!

Šípková Růženka na doma

Naši novou inscenaci Šípková Růženka pro Vás v Draku zahrát nemůžeme a tak jsme připravili rodinou verzi Šípkové Růženky na doma. Stáhnout si můžete naše pracovní listy s papírovými maňásky, kterým můžete vdechnout život sami u vás doma. Tak pojďte na to!  Vybarvujte, stříhejte, lepte, tvořte, hrajte si a… hrajte divadlo!